Собственикът на този джип определено ще плаче много като си види колата СНИМКА

Случката се е разиграла на ул. "Алдомировска" и бул. "Ал. Стамболийски" в столицата

https://blitz.bg/stolitsa/sobstvenikat-na-tozi-dzhip-opredeleno-shte-plache-mnogo-kato-si-vidi-kolata-snimka_news941099.html Blitz.bg

На този варненец определено ще му се свие сърцето като си види колата. Щетите не се виждат от кадрите, но със сигурност някоя от вратите на джипа ще е одраскана.

Случката се е разиграла на ул. "Алдомировска" и бул. "Ал. Стамболийски" в столицата, съобщава sofia24.bg.

Ето какво пише очевидец:

"Ако собственика на джипа се чуди как и кой...".

Не е ясно защо шофьорът на камиона си е помислил, че може да мине през това тясно разстояние, но със сигурност е съжалил, след като е зажулил джипа. А в такива ситуации всички знаем, че нито напред, нито назад е решение.

 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай