„Софийска вода”: Има незаконно присъединяване към Рилския водопровод над Горна баня

Това е и причината за наводнената шахта над квартала, обясни зам.-изпълнителният директор на дружеството

https://blitz.bg/obshtestvo/sofiyska-voda-ima-nezakonno-prisaedinyavane-kam-rilskiya-vodoprovod-nad-gorna-banya_news723135.html Blitz.bg
"Незаконно присъединяване към водната система на София е причина за наводнената шахта над Горна баня, за която общинският съветник арх. Борислав Игнатов сигнализира в социалната мрежа". Това каза заместник-изпълнителният директор на "Софийска вода" Станислав Станев, цитиран от БГНЕС.

Той посочи, че в момента екипи на дружеството работят на място и увери, че нарушителите ще бъдат санкционирани.

Станев призова гражданите да подават сигнали в дружеството.

Попитан в какво състояние е Рилският водопровод, той увери, че мрежата е в добро състояние.

БЛИЦ припомня, че по-рано днес столичният кмет Йорданка Фандъкова съобщо важни новини за водоснабдяването в София.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай