На Коледа младата бременна жена, която беше в кома в "Пирогов", вече е в стабилно състояние, съобщиха от болницата.
23-годишната М.Б. ще бъде преместена от Централната пироговска реанимация в Клиниката по гинекология. Младата жена беше приета в болницата в понеделник в кома, със загуба на кръв около 2 литра. Преди три месеца младата жена е забременяла при ин-витро манипулация, извършена в Клиника "Малинов". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.