Стана ясна причината за паниката на метростанция "Сердика"

На място са пристигнали най-малко три коли на пожарната

https://blitz.bg/stolitsa/stana-yasna-prichinata-za-panikata-na-metrostanciya-serdika_news682232.html Blitz.bg
Хвърлена димка е станала причина за паниката на метростанция "Сердика" по-рано днес. Това съобщиха за БЛИЦ от пресцентъра на Столична община.

Както БЛИЦ съобщи, пушек е бил забелязан на единия от коловозите. Според очевидци, хората се притеснили и се разбягали. 

Движението на метрото не е спирано. Направена е проверка, обясниха от общината.

На място са пристигнали най-малко три коли на пожарната, които бързо си отишли, посочиха очевидци. 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай