Старица излезе за дърва, падна и умря от студ в Богданица

https://blitz.bg/obshtestvo/starica-izleze-za-darva-padna-i-umrya-ot-stud-v-bogdanica_news478977.html Blitz.bg

Поредната жертва на студа отчитат в Пловдивско, научи БЛИЦ от разследващи. Преди няколко дни 83-годишна баба от асеновградското село Богданица е била открита мъртва. Василка Рангелова излязла край селото да събира дърва, както често правела. След като не се върнала, близките ѝ сигнализирали полицията. Три дни старицата била издирвана. Накрая била открита паднала в къпинак и измръзнала.

Предполага се, че бабата е претърпяла инцидент и не е могла да стане, вследствие на което я е застигнала бялата смърт.
От полицията бяха категорични, че става въпрос за нещастен случай и няма данни за насилствена смърт.
По случая е образувано досъдебно производство.

Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай