Столични отново на протест срещу мръсния въздух

https://blitz.bg/obshtestvo/stolichni-otnovo-na-protest-sreshtu-mrasniya-vazduh_news576740.html Blitz.bg

Тази вечер в София ще се състои поредният протест заради мръсния въздух. Жители на кварталите „Красна поляна", „Разсадника", „Западен парк" и „Овча купел" ще излязат в центъра на града с искане да се предприемат спешни действия, съобщава Нова телевизия.

Протестиращите ще настояват Столичната община да изпълни предложените от тях мерки за справяне с проблема.
 
Според недоволните действията на местната администрация за намаляване на замърсяването са неефективни.
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай