Столичната община обмисля да въведе вечерен час за ресторантите и кафетата в града, това заяви кметът на София Йорданка Фандъкова, съобщава БНТ.
За разлика от кафетата и ресторантите, нощните барове нямат право да работят според сега действащата заповед. Някои обаче са нарушили тази разпоредба на здравния министър и снощи СДВР е открила няколко отворени за клиенти дискотеки в Студентски град. Управителите на тези нощни заведения ще бъдат санкционирани.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.