Фандъкова с горещи новини какво още се готви за заведенията в София заради К-19

Обмисляме вечерен час за ресторантите и кафенетата, обяви столичният кмет

https://blitz.bg/stolitsa/fandakova-s-goreshti-novini-kakvo-oshte-se-gotvi-za-zavedeniyata-v-sofiya-zaradi-k-19_news778362.html Blitz.bg

Столичната община обмисля да въведе вечерен час за ресторантите и кафетата в града, това заяви кметът на София Йорданка Фандъкова, съобщава БНТ.

За разлика от кафетата и ресторантите, нощните барове нямат право да работят според сега действащата заповед. Някои обаче са нарушили тази разпоредба на здравния министър и снощи СДВР е открила няколко отворени за клиенти дискотеки в Студентски град. Управителите на тези нощни заведения ще бъдат санкционирани.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай