Страховит мор в Благоевград! 4 жертви на коронавируса за денонощие

Неврологията в града отново е затворена вследствие на големия брой починали

https://blitz.bg/obshtestvo/strahovit-mor-v-blagoevgrad-4-zhertvi-na-koronavirusa-za-denonoshtie_news761450.html Blitz.bg

Четирима души са починали от COVID-19 в болниците в Благоевград тази нощ. Това предаде struma.com.

Всички те са били с придружаващи заболявания, казват лекарите, а смъртта им е ускорена от коронаинфакцията.

В тежко състояние са докарани в МБАЛ-Благоевград пациенти от Разлог, а симитлийското село Долно Осеново се превърна в огнище на зараза, тъй като оттам има най-много пациенти.

Преди минути бе установен и пациент с COVID-19 в неврология на МБАЛ, което налага повторно затваряне на отделението, дни след като бе извършена дезинфекция.

Пламва Благоевгрдска област, 55 са новите случаи. Ситуацията е тревожна.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай