Страшен ад на "Орлов мост, изнервени от жегата шофьори на косъм от бой

От Столична община обясняват, че е имало проблем със захранването на устройствата за регулиране на движението

https://blitz.bg/obshtestvo/strashen-ad-na-orlov-most-iznerveni-ot-zhegata-shofyori-na-kosam-ot-boy_news966807.html Blitz.bg

Транспортен хаос в центъра на София на едно от  най-оживените кръстовища.

Неработещи светофари на „Орлов мост“ предизвикаха задръствания в движението. Изнервени от горещините шофьори едва не стигнаха до бой, пише tribune.bg.

От Столична община обясняват, че е имало проблем със захранването на устройствата за регулиране на движението. Според тях повредата е продължила около 18 минути. Екипите са се отзовали веднага на място.

Повредата вече е отстранена.

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай