Кола падна в дере по пътя София-Варна, заради което се образува колона от автомобили. Инцидентът е станал при разклона за с. Голец, предава Нова тв.
На място има патрулен автомобил, който регулира движението.
![]()
Снимки: NOVA
Заради инцидента се е образувала колона от автомобили след с. Микре преди Угърчин в посока Варна.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.