Стрелба в центъра на Казанлък посред бял ден СНИМКИ

Младежи стреляха по автомобил в центъра на града

https://blitz.bg/regioni/strelba-v-centara-na-kazanlak-posred-byal-den-snimki_news877022.html Blitz.bg

За стрелба край казанлъшката гимназия „Кирил и Методий“ съобщиха очевидци, цитирани от presstv.bg. Според тях група тийнейджъри са се прицелили в преминаващ автомобил и са произвели изстрели от пистолет, вследствие на което се е счупил прозорецът на колата.

Стрелците са пресичали централния булевард „Александър Батенберг“ на пешеходната пътека около 12:часа днес, когато автомобил внезапно пресякъл пътя им, а единият гръмнал в колата, гласи версията на свидетелите. Пак според тях изстрелът е даден от пистолет, който не е боен, а най-вероятно мунициите са сачми.

Няма пострадали хора. Полиция се занимава със случая.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай