Татко изхвърли детето си на улицата

https://blitz.bg/obshtestvo/tatko-izhvarli-deteto-si-na-ulicata_news70666.html Blitz.bg

16-годишно момче, изоставено от баща си, е потърсило помощ от полицията, съобщиха от полицията в Разград.

52-годишният баща не искал сина си, а 49-годишната майка изоставила семейството си и духнала в Турция.

Близки на родителите също отказали да приемат детето.

16-годишното момче е настанено в Дом "Лудогорие" - Исперих.

По случая се води проверка. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай