Днес, въпреки темепературата от 20 градуса, ледената пързалка в Хасково продължи да привлича децата. През целия ден тук прииждаха деца за да се пързалят на воля, някои от които се съблякоха по къс ръкав, предаде кореспондентът на Агенция БЛИЦ в Хасково.
Тази вечер обаче топлият вятър, когото местните хора наричат “белия вятър” започна да топи леда и пързалката се разтече от всички страни. Въпреки това децата продължават да се пързалят на вечерно осветление, защото времето е много приятно. /Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.