Украйна грейва върху МС

Сградата на Министерския съвет ще бъде осветена в цветовете на украинското знаме

https://blitz.bg/obshtestvo/ukrayna-greyva-varhu-ms_news1069115.html Blitz.bg

Сградата на Министерския съвет (МС) ще бъде осветена в цветовете на украинското знаме и българското знаме. Това съобщиха от правителствената информационна служба.

Поводът за инициативата е третата годишнина от започването на широкомащабното военно нахлуване на Русия в Украйна. 

Осветяването на сградата на Министерския съвет е в подкрепа на Украйна и е израз на солидарността с украинския народ.

Осветяването ще бъде извършено днес от 19:00 часа.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
OMG
преди 1 година

Сега разбирам защо в кочината нещата не вървят и народа страда! Защити ни управляват живеещи в кочината! Защо трябва да грее това знаме? Ние нямаме ли наш флаг! Подкрепящите УсРАЙНА да вървят да помагат на фронта!

Откажи