Ути Бъчваров се ваксинира срещу COVID-19 в ДКЦ „Софиямед“

Той прекара инфекцията през месец юни 2020г., а днес му бе поставена първа доза от ваксината на Moderna

https://blitz.bg/obshtestvo/uti-bachvarov-se-vaksinira-sreshtu-covid-19-v-dkc-sofiyamed_news857391.html Blitz.bg
Кулинарният гуру Ути Бъчваров днес се имунизира срещу COVID-19 във ваксинационния кабинет на ДКЦ „Софиямед“. Той прекара инфекцията през месец юни 2020г., а днес му бе поставена първа доза от ваксината на Moderna.

“Човек си прави различни подаръци преди Коледа, аз се ваксинирах, защото искам свободно да пътувам по този свят и по никакъв начин да не застрашавам останалите. Това е една малка крачка към това да се върнем към бленуваната нормалност”, коментира той като отправи апел повече хора да направят същия избор и да се ваксинират.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай