Истински шок са преживели десетки този следобед в бургаския ж.к. „Меден рудник“, съобщава Флагман.бг.
90-годишен мъж е починал на втория светофар на бул. „Ал.Г.Коджакафалията“ – до ресторант GOTi.
Според свидетели той е получил масивен инфаркт, паднал на земята и издъхнал за секунди. Станало е пред погледа на едно семейство и две момчета в тийнейджърска възраст. Нито е имало време да му се помогне, нито някой пък е бил компетентен да окаже лекарска помощ.
Подаден е сигнал на телефон 112, а дошлите на място парамедици просто са констатирали смъртта на възрастния мъж. За него станало ясно, че е украински гражданин, който живеел в най-големия комплекс в Бургас от няколко месеца. Близките му вече са уведомени за трагедията.