Вадят 12 зъба на Релето от “Наглите”?

https://blitz.bg/obshtestvo/vadyat-12-zaba-na-releto-ot-naglite_news70665.html Blitz.bg

Даниел Димитров – Данчо Релето – един от задържаните при акцията на МВР и прокуратурата в операция “Наглите” срещу групата за отвличания иска да бъде изменена мярката му за неотклонение „задържане под стража" с по-лека заради здравословни проблеми със зъбите.

На Даниел Димитров – Данчо Релето – един от задържаните при акцията на МВР и прокуратурата в операция “Наглите” срещу групата за отвличания, трябва да бъдат извадени 12 зъба.

Софийски градски съд заседава във вторник по мярката за неотклонение на Димитров. На миналото заседание съдът назначи медицинска експертиза за здравословното му състояние.

Експертите, които бяха изслушани във вторник, бяха категорични за необходимостта от лечение на 12-те болни зъба.

В понеделник Софийски градски съд ще излезе с окончателно решение за съдбата на Даниел Димитров - Данчо Релето. Съдия Мими Петрова поиска допълнителна съдебномедицинска експертиза.

Новата експертиза трябва да даде категоричен отговор дали Релето може да бъде лекуван в ареста или условията там не са подходящи. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай