Валентин Златев за "Барселонагейт": Не знам за какво...

На влизане в прокуратурата той заяви, че "не мисли, че има какво да каже"

https://blitz.bg/obshtestvo/valentin-zlatev-za-barselonageyt-ne-znam-za-kakvo_news956530.html Blitz.bg

Бизнесменът Валентин Златев влезе на разпит в прокуратурата заради случая, известен като "Барселонагейт".

По делото се разследва пране на пари, с които е купена къща в каталунската столица, оценена на 4 млн. евро.

На влизане Златев беше лаконичен и каза, че не знае за какво го викат и сега ще разбере

Златев допълни, че "не мисли, че има какво да каже по Барселонагейт".

Все още в сградата е Ивайла Бакалова. На влизане тя заяви, че знае "достатъчно".

Очаква се да пристигне и Георги Самуилов, собственик на "Инстаойл". 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай