Васил Терзиев с важни думи за "поредния епизод от мелодрамата" в София

Обещах, че ще проверя всички факти около сградата на "Балкантон" и намерихме законов начин да я запазим, написа той

https://blitz.bg/stolitsa/vasil-terziev-s-vazhni-dumi-za-poredniya-epizod-ot-melodramata-v-sofiya_news1066594.html Blitz.bg

Докато тече поредният епизод от мелодрамата (днес: Опълченска), в която бивши управляващи и бивши телевизионни водещи се опитват да ни дискредитират по добре познатата вече схема, ние продължаваме да работим в интерес на хората. Това пише кметът на София Васил Терзиев във личната си Facebook страница. 

"Обещах, че ще проверя всички факти около сградата на "Балкантон" и намерихме законов начин да я запазим. Намерихме начин да запазим сградата на "Балкантон". След разговор по моя инициатива, изпълнителният директор на "Балкантон" и собственик на сградата пое ангажимент да коригира документите, които първоначално е подал.

Това ще ни даде основание да коригираме заповедта за одобрение на подробния устройствен план по напълно законосъобразен начин - така че сградата да остане непокътната.

Вярвам, че намерението ни да съхраним тази ценна емблема на една цяла епоха в българската музика е взаимно. И тонът на доверие, законност и сътрудничество, който даваме, е правилният", допълни той. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай