Важна новина за столичани!

https://blitz.bg/stolitsa/vazhna-novina-za-stolichani-6_news635730.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

От 15.00 до 19.00 часа на 27 октомври се забранява влизането на пътни превозни средства за максимум от 3 /три/ минути за заснемане на кадър по локалното пътно платно на Околовръстен път между Националния исторически музей и Националната футболна база „Бояна”, без да се възпрепятства движението на колите на масов градски транспорт.

Това съобщиха от пресцентъра на Столична община.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай