Вестник "Сега" спира да излиза на хартия

Засега от ръководството не са коментирали официално какви са причините

https://blitz.bg/obshtestvo/vestnik-sega-spira-da-izliza-na-hartiya_news927691.html Blitz.bg

Вестник "Сега" спира да излиза на хартия. Това съобщиха служители на медията във фейсбук. Засега от ръководството не са коментирали официално какви са причините.

Изданието ще продължи като сайт. Вестникът излиза от 1997 и до 2020 г. като всекидневник. След това той стана седмичник.

Последният хартиен брой излиза на 23 декември 2022 година.

 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай