Внимание: Жестока измама в магазините с пилешкото, цакат ни здраво с парите

Ади и Виктор онемяха пред долна шашма на търговци

https://blitz.bg/obshtestvo/vnimanie-zhestoka-izmama-v-magazinite-s-pileshkoto-cakat-ni-zdravo-s-parite_news712739.html Blitz.bg

Шокираща шашма в голяма верига хранителни магазини преди празниците. Зрител на сутрешния блок „Здравей, България“ сигнализира как всъщност търговци се опитват да ни цакат с пилешкото.

„Закупих си пилешко над един килограм, поне по опаковка. Щом обаче го сложих на кантара, се оказа, че половината от него липсва“, коментира потърпевшият.

Ади и Виктор започнаха да цъкат и да се маят как е възможно чак толкова голяма разлика:

„Е, че това е направо половината пиле. Това се казва да те ударят с кантара“, пошегува се Николаев.

Аделина Радева също реши да блесне с чувство за хумор: „Аз бих казала, че това е килограмите да не ти личат“, каза тя.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай