Взеха 2 милиона на Хамстера

https://blitz.bg/obshtestvo/vzeha-2-miliona-na-hamstera_news70176.html Blitz.bg

С близо два милиона ще олекнат сметките на Антон Петров-Хамстера от бандата на Наглите. Софийският градски съд прие днес иск на комисията "Кушлев" за отнемане в полза на държавата на имущество, придобито от престъпна дейност.

Антон Петров – Хамстера бе арестуван като част от групата за отвличания "Наглите". Той е и единственият, който успя да се измъкне от ареста срещу парична гаранция, тъй като единственото доказателство срещу него бе белязана банкнота от сто лева, част от откупа за Румен Гунински-син. Въпросната банкнота бе открита в чантата на жената, с която Хамстера живее.

Прокуратурата разследва Хамстера и за пране на пари, но обвинение все още не му е повдигнато. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай