Закърпиха потрошената ватманка, до месец ще ходи нормално

https://blitz.bg/obshtestvo/zakarpiha-potroshenata-vatmanka-do-mesec-shte-hodi-normalno_news71658.html Blitz.bg

Успешна операция бе извършена на пострадалата от побой столична ватманка, съобщи лично д-р Емил Йорданов от Четвърта травматологична клиника на УМБАЛСМ „Пирогов”.

По негово мнение от утре тя ще става от леглото. Следва раздвижване, рехабилитация и домашно лечение. След месец жената може да стъпва на оперирания крак.

43-годишната М.Д. беше приета в петък сутринта със счупена дясна тазобедрена става. Тя беше нападната бита от водачка на автомобил, който се удари в управлявания от нея трамвай. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай