Започва изплащането на заплатите на жп работниците

https://blitz.bg/obshtestvo/zapochva-izplashtaneto-na-zaplatite-na-zhp-rabotnicite_news25739.html Blitz.bg

Работниците протестираха тази сутрин в продължение на около час на Централна гар в София. Пронестът обаче не е бил организиран от синдикатите, а е било спонтанно решение, заяви за Дарик Ивайло Пенчев – председател на Регионален съвет на Синдиката на железничарите.

От Националната компания "Железопътна инфраструктура" обявиха, че започват поетапно изплащане на заплатите за октомври.
До нарушения в движението на влаковете не се стигна в резултат на краткия протест. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай