Столичната Пътна полиция информира, че поради проблеми в централния сървър утре, 4 декември, ще бъде затруднено обслужването на граждани.
Затрудненията ще се отразят на работата на гишетата за получаване на свидетелства на провоуправление и за регистрация на МПС. Столичният КАТ умолява гражданите, които нямат спешна необходимост, да отложат отиването си там в утрешния ден. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.