Затварят “Оборище” за цял ден заради спортна проява

Няма да може да се паркира и на пл. “Св. Александър Невски”, съобщиха от общината

https://blitz.bg/stolitsa/zatvaryat-oborishte-za-cyal-den-zaradi-sportna-proyava_news208146.html Blitz.bg

Въвежда се временна организация на движение във връзка с провеждане на спринт, съобщиха от пресцентъра на Столична община.

Временно се забранява влизането на пътни превозни средства в отсечка на ул. „Оборище” във връзка с провеждане на Летен Cosmo спринт. От 08.00 до 20.00 часа днес се забраняват престоят и паркирането на пътни превозни средства на ул. „Оборище” между бул. „Васил Левски” и пл. „Св. Александър Невски”.

От 12.00 до 20.00 часа се забранява влизането на пътни превозни средства по ул. „Оборище” между бул. „Васил Левски” и пл. „Св. Александър Невски”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай