Затвориха общината във Враца заради столичния бизнесмен с К-19

Към момента се изследват лицата от местната администрация, които са били в контакт със заразения.

https://blitz.bg/obshtestvo/zatvoriha-obshtinata-vav-vraca-zaradi-stolichniya-biznesmen-s-k-19_news753999.html Blitz.bg

Заради доказан положителен резултат за COVID-19 на външен посетител в общината във Враца до края на работния ден сградата ще бъде затворена за цялостна дезинфекция.

Към момента се изследват лицата от местната администрация, които са били в контакт със заразения.

Община Враца ще поднови работата с граждани на 25 юни, четвъртък. От утре в сградата на местната администрация ще бъдат въведени следните противоепидемични мерки:

- строг филтър за всички посетители и служители в общината, включващ измерване на телесната температура и задължителна дезинфекция на ръцете;

- задължителното носене на предпазни маски;

- дезинфекция на всички помещения на всеки кръгъл час.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай