Паника във Враца: Санитарка в Детското отделение с положителен резултат за коронавирус

Служителката сама е поискала да се изследва в частна лаборатория, защото е имала висока температура

https://blitz.bg/zdraveopazvane/panika-vav-vraca-sanitarka-v-detskoto-otdelenie-s-polozhitelen-rezultat-za-koronavirus_news737403.html Blitz.bg
Детското отделение на МБАЛ - Враца е под карантина след положителен резултат за коронавирус от бърз тест на санитарка, съобщи БНР.

Служителката сама е поискала да се изследва в частна лаборатория, защото е имала висока температура.

Жената е под домашна карантина, уточняват от регионалната здравна инспекция във Враца. Взета е втора проба за изследване в Националната референтна лаборатория.

Карантината на детското отделение остава до излизане на резултата.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай