Ето какво още написа проф. Ангелов:
„Прошка се иска и прошка се дава! Но най-вече се заслужава!
Ние лекарите най-добре знаем цената на прошката - да я поискаш и да я дадеш!
Всеки човек има за какво да иска прошка и има на кого да прости!
Простете и на мен и на вас да ви е простено!
И нека продължим заедно и с надежда! Защото надеждата е в нашите ръце!“.
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.