На 11 декември група „Сигнал” ще излезе на живо пред верните си бургаски фенове, предаде кореспондентът на Агенция БЛИЦ в морския град. Концертът на Данчо Караджов и компания ще започне в 18.00 часа върху откритата сцена на площад „Тройката”.
Музикалното събитие е част от програмата на Община Бургас, посветена на никулденско – коледно – новогодишния празничен цикъл. Това ще е вторият голям концерт по случай 30 години „Сигнал” на сцена, след като групата заби яко на 4 декември в зала 1 на НДК в столицата.
„Сигнал” идват край морето с най-доброто от своя репертоар и с най-добри чувства към Бургас. Марина Шиварова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.