Собственик на цех в пловдивското село Желязно е глобен от съда с 500 лева, тъй като при последните избори е гласувал два пъти, съобщава вестник "Марица".
Борис Малаков е с постоянен адрес в Пловдив, но тъй като от 2003 г. имал производствено предприятие в селото, се регистрирал там. На 28 октомври 2007 г. по време на местните избори Малаков пуснал своя вот в Пловдив. Подал заявление до кмета на Желязно и гласувал втори път. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.