"Атака"-Ловеч поиска оставката на кабинета

https://blitz.bg/politika/ataka-lovech-poiska-ostavkata-na-kabineta_news20933.html Blitz.bg

Днес "Атака"-Ловеч огласи Декларация с иск правителството на Тройната коалиция да подаде незабавно оставка. Документът е представен и пред местния парламент на 60-хилядната община вчера, съобщи областният лидер на ловешките националисти и зам.-председател на Общински съвет-Ловеч Кирил Гумнеров.

Според него Сергей-Станишевият кабинет трябва да се оттегли от властта заради: поредицата от безпрецеденти скандали, резултат от управлението на БСП, ДПС и НДСВ; опасните опити да бъде възродена политполиция у нас, икономическия геноцид върху българите; явната неспособност на Тройната коалиция да се справи с набиращата скорост икономическа криза и с процъфтяващата на всички управленски нива корупция, и нежеланието на правителството да се бори с нея.
Гергана Димитрова, БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай