Държавата ще съфинансира изграждането на завода за преработка на битови отпадъци на столицата, съобщи премиерът Бойко Борисов.
Конкретната финансова рамка ще бъде приета на заседанието на правителството следващата седмица, защото министрите имат много нови предложения, уточни той.
Премиерът се похвали, че от петък вече ще има строителна площадка на завода и обвини предишният кабинет, че е саботирал проекта. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.