Борисов: Няма проблем със сметопочистването

https://blitz.bg/politika/borisov-nyama-problem-sas-smetopochistvaneto_news43360.html Blitz.bg

Сметоизвозването и сметопочистването в столицата е абсолютно нормализирано, дори започваме да мием града. Това каза кметът на столицата Бойко Борисов по повод информацията от Министерския съвет, че правителството ще предприеме всички необходими мерки за справяне с кризата с боклука в София.

Борисов бе категоричен, че няма никакъв риск за здравето на софиянци. По думите му, в момента, хората почистват домовете си и е възможно някъде кофите за смет да са препълнени, но те се събират от фирмите навреме. /БНР



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай