Сметоизвозването и сметопочистването в столицата е абсолютно нормализирано, дори започваме да мием града. Това каза кметът на столицата Бойко Борисов по повод информацията от Министерския съвет, че правителството ще предприеме всички необходими мерки за справяне с кризата с боклука в София.
Борисов бе категоричен, че няма никакъв риск за здравето на софиянци. По думите му, в момента, хората почистват домовете си и е възможно някъде кофите за смет да са препълнени, но те се събират от фирмите навреме. /БНР
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.