Борисов показа със СНИМКИ колко са близки с Туск

https://blitz.bg/politika/borisov-pokaza-sas-snimki-kolko-sa-blizki-s-tusk_news629725.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Премиерът Бойко Борисов сподели снимки от срещата си с Туск.

"Имахме дълга среща с председателя на Съвета на Европейския съюз Доналд Туск. С него обсъдихме речите, които ще изнасяме на тема „ООН за всички хора: глобално лидерство и споделени отговорности за мирни, равнопоставени и устойчиви общества“. От една страна, всички сме концентрирани върху процесите, които текат, но в същото време виждаме колко разединени и несигурни стават отношенията в света". Това написа в профила си във Фейсбук той.

Министър-председателят е в Ню Йорк за 73-та среща сесия на Общото събрание на ООН.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай