Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че партията му е побеждавала и с машини, и с хартия. Освен това той е убеден, че ГЕРБ отново ще бъде първа политическа сила.
"Дойдат ли избори, веднага започват приказките за Избирателен кодекс, машини и измами" - това заяви Борисов във видео, което публикува в TikTok.
"За нас това няма значение. ГЕРБ е побеждавал и с машини, и с хартия", каза още той.
"И съм убеден, че и на тези избори ще сме първа политическа сила, защото за 11 месеца постигнахме реални резултати – Шенген, път към Еврозоната, по-висока събираемост и над 4 млрд. по ПВУ.
Това е нашата политика. И затова отново ще сме първа политическа сила", допълни той.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!