Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов честити във Фейсбук празника на децата.
Ето какво написа той:
"Честит 1 юни на всички деца! Най-хубавите неща в живота идват от тяхната усмивка. Нека растат здрави и да мечтаят смело!"
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.