Борисов уважи най-малките: Най-хубавите неща в живота идват от тяхната усмивка

Най-хубавите неща в живота идват от тяхната усмивка

https://blitz.bg/politika/borisov-uvazhi-nay-malkite-nay-hubavite-neshta-v-zhivota-idvat-ot-tyahnata-usmivka_news1154715.html Blitz.bg
© Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов честити във Фейсбук празника на децата.

Ето какво написа той:

"Честит 1 юни на всички деца! Най-хубавите неща в живота идват от тяхната усмивка. Нека растат здрави и да мечтаят смело!"

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай