Човек на Борисов се похвали, показа много лична снимка

Нанков благодари на съпругата си за миговете заедно и си пожела любовта им да е все така силна

https://blitz.bg/politika/chovek-na-borisov-se-pohvali-pokaza-mnogo-lichna-snimka_news1107247.html Blitz.bg

Бившият министър на регионалното развитие и благоустройството и настоящ депутат от ГЕРБ Николай Нанков изненада последователите си в социалните мрежи с много личен кадър. Той публикува снимка от сватбата си и обясни, че днес се навършват 5 години от радостното събитие. 

Нанков благодари на съпругата си за миговете заедно и си пожела любовта им да е все така силна.

5 години брачен живот с моята прекрасна Елена честваме днес! Дървена сватба! А аз си пожелавам за нас корените, които преплетохме - приятелство и взаимна подкрепа, безгранична обич и уважение, търпение, топлина, да останат дълбоко свързани и да ни зареждат с живителна сила.
Да пребъде семейството ни здраво, а любовта ни да е все така силна!
Елена, благодаря ти за всичко!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай