Бившият министър на регионалното развитие и благоустройството и настоящ депутат от ГЕРБ Николай Нанков изненада последователите си в социалните мрежи с много личен кадър. Той публикува снимка от сватбата си и обясни, че днес се навършват 5 години от радостното събитие.
Нанков благодари на съпругата си за миговете заедно и си пожела любовта им да е все така силна.
5 години брачен живот с моята прекрасна Елена честваме днес! Дървена сватба! А аз си пожелавам за нас корените, които преплетохме - приятелство и взаимна подкрепа, безгранична обич и уважение, търпение, топлина, да останат дълбоко свързани и да ни зареждат с живителна сила.
Да пребъде семейството ни здраво, а любовта ни да е все така силна!
Елена, благодаря ти за всичко!