Фидел Беев съди общината за затворена автогара

https://blitz.bg/politika/fidel-beev-sadi-obshtinata-za-zatvorena-avtogara_news19675.html Blitz.bg

Народният представител от ДПС Фидел Беев е завел дело срещу община Пазарджик. Претенциите на депутата, който е собственик и на транспортната фирма “Трансавто”, са срещу разпореждане на кмета Попов, с което той закри предишната автогара, собственост на Беев.

Това стана след като община Пазарджик еднолично прекрати договора си с фирмата на Беев. Според народния представител Попов нямал законово основание да разкрива временна автогара на жп-гарата в Пазарджик. Очаква се Беев да поиска и обезщетение за прекратения договор, като искът ще е за около 5 милиона лева, предаде кореспондентът на БЛИЦ в Пазарджик. /БЛИЦ
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай