Гербер издаде: Орешарски на море в "Слънчевото бунгало"

Президентът Росен Плевнелиев без ваканция, щял да стои в София

https://blitz.bg/politika/gerber-izdade-oresharski-na-more-v-quotslanchevoto-bungaloquot_news214485.html Blitz.bg

Пламен Орешарски ще почива в покоите на Тодор Живков от 15 август, пише "Преса". Това разкри варненският депутат от ГЕРБ Емил Радев. От Министерския съвет са потвърдили, че премиерът ще излезе в отпуск през втората половина на този месец, но са отказали да уточнят къде ще бъде.

Орешарски ще продължи традицията на предшествениците си и ще отседне в "Слънчевото бунгало"  със съпругата си. В него обичаше да отдъхва и Бойко Борисов. Миналата година точно там той разпореди "Бистришките тигри" да бъдат натоварени на правителствения самолет заедно с Чавдар (Етрополе), за да поритат мачле край морето.

До "Слънчевото бунгало" се намира една от най-атрактивнит ереплики на двореца - слънчевият часовник. Той е подарен на Фердинанд от кралица Виктория.

Миналата година до "Слънчевото бунгало" отскочи и президентът Росен Плевнелиев, докато с приемни обикаляше Северното Черноморие. "Това лято не се предвижда държавнитя глава да напуска София", коментираха от пресслужбата на "Дондуков" 2. /БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ НОВИНИТЕ ОТ ПОСЛЕДНИЯ РАБОТЕН ДЕН НА ДЕПУТАТИТЕ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай