Герджиков нахлу сърдит в парламента и се репчи на ГЕРБ!

https://blitz.bg/politika/gerdzhikov-nahlu-sardit-v-parlamenta-i-se-repchi-na-gerb_news506262.html Blitz.bg

Ако не бях готов, нямаше да дойда. Цяла нощ съм се готвил. Това каза на влизане в парламента служебният премиер Огнян Герджиков.

Депутатите ще го изслушат относно извършените кадрови промени в рамките на управлението на служебното правителство, като това предложение беше направено вчера от ГЕРБ.

"Няма да казвам какво и колко ми коства на мен, моя екип и министерствата да изготвим информацията, която искат от ГЕРБ. Отмених си визитата в Кърджали. Питайте тези, които ме извикаха, защо толкова интензивно настояваха за това изслушване.

Те искаха да дойда в 9:00 часа, но помолих да отложим с един час и те се съгласиха", каза още Герджиков.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай