Гръм в рая: Зам.-министър хвърли оставка и отправи тежки обвинения

От социалното министерство коментираха, че Десислава Стоянова е освободена след подадено заявление по нейно желание

https://blitz.bg/politika/gram-v-raya-zam-ministar-hvarli-ostavka-i-otpravi-tezhki-obvineniya_news992510.html Blitz.bg

Зам.-министърът на труда и социалната политика Десислава Стоянова подаде оставка заради несходство с приоритетите на ведомството, начело с Иванка Шалапатова.

Стоянова съобщи това лично с отворено писмо до медиите. 

Тя обяснява още, че причината да напусне са „фалшиви обещания и неистина, облечени в „кухи“ фрази с манипулирана информация“.

От социалното министерство коментираха единствено, че Стоянова е освободена след подадено заявление по нейно желание. 

Това е втора рокада в политическия кабинет на ведомоство от началото на мандата - в началото на октомври премиерът Николай Денков отстрани като зам.-министър Мая Василева и назначи на нейно място Елка Налбантова.  

 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай