Общинският съветник на ГЕРБ Антон Хекимян за пореден път показа доказателства за некомпетентното управление на Васил Терзиев като кмет на София.
Той публикува клип, в който се вижда километрично задръстване на бул. Бъкстон.
"2 км сутрешно задръстване на бул. "Бъкстон" - от Южната дъга до "Каблешков".
Цяло лято не стигна на Терзиев да оправи надлеза на "България".
Само преди 1 година същият човек беше задръстил София с клишетата "Писна ли ви от задръствания" по време на предизборната си кампания.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.