Според евродепутата Ивайло Калфин не би трябвало да се премахва поста „вицепремиер по европейските фондове”.
В новия кабинет на Бойко Борисов няма такъв пост.
Изхождайки от опита на правителството на тройната коалиция, това е изключително важна дейност, коментира обаче Калфин в предаването „Неделя 150” по БНР.
Той изказа притеснението си, че ако отново се върне пълната централизация, нещата в държавата ще минат на ниво от 2006-2007 г. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.