Калфин: Грешка е да няма министър за еврофондовете

https://blitz.bg/politika/kalfin-greshka-e-da-nyama-ministar-za-evrofondovete_news56777.html Blitz.bg

Според евродепутата Ивайло Калфин не би трябвало да се премахва поста „вицепремиер по европейските фондове”.

В новия кабинет на Бойко Борисов няма такъв пост.

Изхождайки от опита на правителството на тройната коалиция, това е изключително важна дейност, коментира обаче Калфин в предаването „Неделя 150” по БНР.

Той изказа притеснението си, че ако отново се върне пълната централизация, нещата в държавата ще минат на ниво от 2006-2007 г. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай