Кметът на Хасково си взе предварително обвинението

https://blitz.bg/politika/kmetat-na-haskovo-si-vze-predvaritelno-obvinenieto_news40040.html Blitz.bg

Днес късно след обяд кметът на Хасково Георги Иванов се е разбрал с дознателите и сам е отишъл да вземе обвинението си, за което толкова много се говореше. В 16,45 часа заместник-окръжната прокурорка Елена Катранджиева информира официално журналистите за това решение на кмета.

Наблюдаващият прокурор Петър Мидов потвърди новината пред БЛИЦ. Първоначално градоначалникът трябваше да се яви утре в полицията за разпит по случая, но той сам е решил да го направи днес, за да не създава проблеми утре на журналистите да го чакат пред прокуратурата. /Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай