"Ще се боря да върна европейските пари във вашия джоб". Това обеща днес в Ловеч Емил Кошлуков, водачът на евролистата на Лидер и Новото време .
Той обвини доскорошните ни евродепутати в незаинтересованост да отстояват националните ни интереси. "Убеден съм, че никой тук не може да си спомни едно тяхно изказване, една реплика, едно лобиране, една кауза, с която те да са оставили някаква следа, някакъв спомен в Европарламента. Аз не съм чул в Ловеч някой едродепутат да е направил среща с избиратели, да е открил приемна и поне на месец-два да може да го видиш. А е длъжен, защото го избираме ние, ние го пращаме там. За съжаление, тези хора не са помогнали с нищо на страната", смята Кошлуков.
Според него през последните 2,5 години кабинетът на Станишев направил всичко възможно българите да изгубят вяра в Европарламента. "В Брюксел вече се правят 60% от законите на България. Така че животът ни зависи директно от това каква я вършат там българските депутати", заключи той. /Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.