Краставици и домати летят към парламента

Движението по бул. „Цар Освобидтел” е спряно

https://blitz.bg/politika/krastavici-i-domati-letyat-kam-parlamenta_news207747.html Blitz.bg

Краставици и домати полетяха към парламента. Човек от множеството започна да хвърля към Народното събрание краставици, а веднага бе последван от съмишленици, които се присъединиха, замеряйки сградата с домати.

Недоволните от управлението на правителството на Пламен Орешарски граждани скандират вече половин час „Оставка”, „Мафия”, „Червени боклуци”. Събралите се протестиращи са над 100 души.

Полицейското присъствие в района е засилено. Движението по бул. „Цар Освобидтел” вече е спряно за превозни средства.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!!!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай