Лъсна цялата истина за Руди Гела, ДОКУМЕНТИ от съдебно-психиатрична експертиза: Безпрекословно луд
"Той е с ясно изразени нарцистични нагласи и нереалистично завишена самооценка, която е базирана основно на постигнатия социален статус. Себеотносен е и при несъгласие от негова страна се наблюдава ескалация в поведението и комуникацията, изразяваща се в закани и вербална агресия. В случаите, когато е възпрепятстван по пътя към целта, е възможно да се прояви като импулсивен и реактивен. Това пише в свой коментар Соня Култуклиева. Ето какво още разкрива тя:
Способен е да погазва принципи и норми, когато, в процеса на професионално или йерархично израстване, се сблъска с препятствия… Има добре изградени умения за манипулиране на впечатленията, служи си добре с похвати, свързани с вменяване на вина на отсрещната страна, за да получи онова, което иска…. Наблюдава се комбинативност и пресметливост … Възможно е, ако усещането му за властова стабилност и значимост бъде застрашено, да приложи натиск, за да предотврати евентуални загуби".
Той е… Радостин Василев.
Колко отдавна ви обяснявам, че веднъж отхвърлен, той се превръща в ранѐн звяр, способен на неистова агресия, придружена с клевети и обиди. Щом усети, че губи някого или нещо, той губи представа за реалността и заприличва на онези безконтролни биячи, които наричаме мутри.
Експертизата е по досъдебно производство № 299/22 г., по което Радостин Василев е подсъдим за отправени от него на 13 юни 2022 година заплахи, с които се е опитал да принуди депутатката Христинка Иванова да напусне парламентарната група на "Има такъв народ" и 47-ото Народно събрание.
Никой не пожела да чуе оплакванията за натиск на служители на Министерството на младежта и спорта; на наематели на спортни имоти; на Мирела Якубовска, управителка на ресторант "101" за екшъна, разигран от Радостин Василев и компаньоните му Венцислав Петков и Александър Тодоров на 29 март 2022 година в култовото столично заведение, когато крещял: "Аз съм министърът, всичко тук е мое!".
Явно пак дойде време, след вчерашната истерия на Руди Гела по БТВ, да публикувам моите разследвания за назначенията на приятелите му от детството Сашо прахосмукачката и Венци Лихваря - сега депутати от МЕЧ; за подписаните от тях договори за милиони; за назначението на съпруга на партийната му благодетелка Виктория Василева на работа на националния стадион; за договора за 117 350 лева с кантората на Лена Бориславова и майката на Никола Минчев; за заплатата от 2 000 лева и хонорарите от 14 400 лева на клетия му пиар Кирил Веселински - сега депутат от МЕЧ; за ненужния договор за 1 800 000 лева за софтуер на НСБ; за договорите за близо 2 000 000 лева за реклама в метрото; за договора за 500 000 лева на 24-годишната продавачка на дрехи в мол от програмата за младежки дейности, приятелка на втората му съпруга Мирела Желязкова; за назначението в рекламата на спортния тотализатор на 24-годишната служителка в мебелната фирма на баща й, Мирела Желязкова; за исканите от Кирил Петков 500 000 евро на калпак за всеки, напуснал ИТН...
Цял Плевен се възмути от агресията му на 8 март 2023 година срещу Христо Аврамчев, когото засипа с мръснишки обиди и даже се похвали, че чете полицейското му досие, което е престъпление. За ареста на журналиста Цветан Фиков заради пост във Фейсбук. За сигнала до Бойко Рашков да арестува журналисти за публикации, които са критични към неговата работа на спортен министър.
Ей, на - ето я цялата истина за Руди Гела, лъснала чрез съдебно-психиатричната експертиза по досъдебното производство, станало причина тогавашният главен прокурор Иван Гешев да иска сваляне на депутатския му имунитет и привличането му за обвиняем по наказателно производство, по чл.143 от НК - за "принуда".
"Нарцистичен". "Нереалистично завишена самооценка". "Закани и вербална агресия". "Способен да погазва принципи и норми". Нима това нещо не е опасно за политиката, не е рисковано да се допуска до властта?! Ами да. Разбира се, че е грозящо обществото и вредително.
Ех, Слави, Слави, да ги беше подлагал на психо-тест, а то - само с нѐкакъв повърхностен кастинг ги хвърли в политиката. Добре, поне, че за Руди Гела се извини публично, де.
Ех, Кириле, Кириле, остави се тоя да те шантажира, да те държи в подчинение и да дискредитира една коалиция, публикува тайно направен разговор на заседанието на НС на ПП, но ти си готов всичко да преглътнеш, стига някой истерично да крещи срещу Борисов и Пеевски.
Васил Божков разкри как Руди Гела е бил при него в Дубай и определи, че е лесен за "прекупване". Хазартният бос, бивш подсъдим по дело за поръчителство на убийство, Георги Папазки, благодетелят, най-добре знае това.
P.S. 13.06.2022; на пресконференция на отцепниците от ИТН; Радостин Василев изкрещя: "Аз съм безпрекословно луд!".
Последвайте ни
МАЙТАП БЕ, УИЛИ ! По непотвърдена официално информация, субектът на снимката повече известен като РУДИ ГЕЛА, по съвет на приятели, след като вчера пред журналисти 20 минути просташки крещя кръвни заплахи и обиди към определени физически лица, е отишъл при личния си психиатър и си е извадил УДОСТОВЕРЕНИЕ ЗА ВРЕМЕННА НЕВМЕНЯЕМОСТ.
МЕН НАЙ МНОГО МЕ ИНТЕРЕСУВА. ИНТЕРЕСУВАМ СЕ ОТ СЪДЕБНО Психиатричната експертиза на БОЙКО ТИКВАТА ПИСАНА В ДС!
Все си мислех, че за да стане депутат човек се подлага на психиатрична експертиза, но явно не е така, не е само Руди Гела, има много кукиши в парламента.
Така е Ачо, например депутата със звучното име Цончо от ПП Възбуждане.
Не е луд, ще отърве затвора. Прокуратурата по казуса с Киселова сега!!!!!
Радостин Василев не ми е найдобрият приятел, но поголяма глупост от така направена експертиза не съм виждал. Който следовател и/или съдия я е допуснал в този вид веднага трябва да напусне и НИКОГА повече да не се занимава с право. А пък експертите... да направят анализ на Ян Бибиян...и той е отпечатан на хартия...
Наистина съм възмутен. 1. Госпожа Иванова може и наистина да е била заплашвана, но тя трябва да го докаже, а не експерти на които им е дадено право да си измислят въпроси и да отговарят на същите (вижте въпрос 4). 2. Въпросите 1, 2 и 3 предполагат че следователя е привърженик на теорията на Ламброзо. Да вземе да арестува всички хора с определени биологични белези и характеристики и да изчисти държавата. СРАМ!